Rejony pracowników socjalnych

REJONY PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH:

(obowiązujące od 01.01.2015 r.)

Nazwisko i imię pracownika socjalnego, nr pokoju, nr telefonu Ulice wchodzące w skład rejonu
Katarzyna TołoczkoPokój Nr 11

Tel. 85 730 20 06

wew. 27

Studziwodzka,Sportowa,

J. Słowackiego,

Krótka,

E. Orzeszkowej,

Strzelnicza,

Mała,

Obozowa,

Myśliwska,

Koszarowa,

J. Bema,A. Pronina,

Wodna,

Szarych Szeregów,

Gajowa,

Dworska,

Łąkowa,

Zajęcza,

Grabniak,

Wiejska,

Sosnowa,Leśna,

Jodłowa,

Bagnista,

Dubiażyńska,

Żurawia,

Niecała,

Parkowa,

Żabia,

30 Lipca

Katarzyna Anna KuprianowiczPokój Nr 11

Tel. 85 730 20 06

wew. 27

Białowieska,Orlańska,

Pogodna,

Makowa,

Chmielna,

Różana,Rumiankowa,

Konwaliowa,

Owsiana,

Wesoła,

Wczasowa,Przechodnia,

Owocowa,

Wiśniowa

Aneta KotowiczPokój Nr 11

Tel. 85 730 20 06

wew. 27

A. Mickiewicza od nr 1 do 60, T. Kościuszki
Irena Korolczuk Pokój Nr 11A

Tel. 85 730 20 06

wew. 27

Ogrodowa od nr 1 do nr 46a,A. Kazanowskiego,

 

B. Taraszkiewicza,J. Kostycewicza,

J. Jaroszewicza,

J. Tokarzewicza

Tamara Stec Pokój Nr 11A

Tel. 85 730 20 06

wew. 27

Ogrodowa od nr 49 do końca,Północna,

Rzeczna,

Miodowa,

Wspólna,F. Kleeberga,

Wschodnia

Marcin Robert GłuchowskiPokój Nr 11A

Tel. 85 730 20 06

wew. 27

Wojska Polskiego,B. Prusa,

J. Długosza,

Wł. St. Reymonta,

M. Reja,

A. Asnyka,

K. Olszewskiego,

Lotnicza,

Jana Pawła II,Świerkowa,

Wł. Żarniewicza,

A. Erdmana,

Wł. Gomułki,

W. Witosa,

Nowa,

B. Leśmiana,

C. K. Norwida,J. I. Kraszewskiego,

J. Szaniawskiego,

K. K. Baczyńskiego,

Brańska,

Bohaterów Września

Alina ChomaniukPokój Nr 9

Tel. 85 730 20 06

wew. 25

A. Mickiewicza od nr 61 do końca
Halina PlisiukPokój Nr 9

Tel. 85 730 20 06

wew. 25

Kazimierzowska,H. Sienkiewicza, Kościelna,3 Maja
Ewa Korszak Pokój Nr 9

Tel. 85 730 20 06

wew. 25

Białostocka,Czwartaków,

E. Plater,

F. Chopina,

Grunwaldzka,

Gwardii Ludowej,

H. Sawickiej,

Harcerska,

H. Kołłątaja,

J. Kochanowskiego,J. Krasickiego,

J. Matejki,

J. Dąbrowskiego,

J. Tuwima,

Kowalska,

M. Konopnickiej,

M. Skłodowskiej-Curie,

Młynowa,

Okrężna,Sadowa,

Szkolna,

T. Rejtana,

Wł. Andersa,

Wł. Broniewskiego,

Wł. Sikorskiego,

W. Wasilewskiej,

Zielona

Michał PugacewiczPokój 9A

Tel. 85 730 20 06

wew. 25

M. Kopernika,Zamkowa,

J. Poniatowskiego,

G. Narutowicza,

Kolejowa,

S. Batorego,

Polna,

R. Traugutta,

Kleszczelowska,

Wrzosowa,Hołowieska,

Szpitalna,

Górna,

Kasztanowa,

Klonowa,

Akacjowa,

Słonecznikowa,

Szydłówka,

Lazurowa,Lipowa,

Jarzębinowa,

Dębowa,

Kwiatowa,

Brzozowa,

Topolowa,

Jaśminowa,

Modrzewiowa

Lucyna BarszczewskaPokój Nr 9A

Tel. 85 730 20 06

wew. 25

S. Żeromskiego,Poświętna,

W. Stwosza,

Kryniczna,Targowa,

F. Żwirki i St. Wigury

Ewa Lis Pokój Nr 12

Tel. 85 730 20 06

wew. 28

Dubicze,Warzywna,

Malinowa,

Mleczna,

Żytnia,Cegielniana,

Jagiellońska,

Widowska

Jolanta DanilukPokój Nr 12

Tel. 85 730 20 06

wew. 28

 

Plac Ratuszowy,11 Listopada,

Wierzbowa,

Powstania Listopadowego,

Powstania Styczniowego,

Zachodnia,

Obwodowa,Walecznych,

Słoneczna,

Scaleniowa,

J. K. Kluka,

J. Kilińskiego,

Z. Glogera,

O. Kolberga,

Aleja J. Piłsudskiego,Krucza,

Rejonowa,

K. Ciołkowskiego,

S. Kard. Wyszyńskiego,

Torowa,

Wł. Wysockiego,

T. Jarońskiego

Wykaz rejonów do pobrania:
Rejony.pdf

zmień rozmiar czcionki
dopasuj kontrast