REJONY PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH:
(obowiązujące od 01.01.2015 r.)
Nazwisko i imię pracownika socjalnego, nr pokoju, nr telefonu | Ulice wchodzące w skład rejonu | |||
Katarzyna TołoczkoPokój Nr 11
Tel. 85 730 20 06 wew. 27 |
Studziwodzka,Sportowa,
J. Słowackiego, Krótka, E. Orzeszkowej, Strzelnicza, Mała, Obozowa, Myśliwska, Koszarowa, |
J. Bema,A. Pronina,
Wodna, Szarych Szeregów, Gajowa, Dworska, Łąkowa, Zajęcza, Grabniak, Wiejska, |
Sosnowa,Leśna,
Jodłowa, Bagnista, Dubiażyńska, Żurawia, Niecała, Parkowa, Żabia, 30 Lipca |
|
Katarzyna Anna KuprianowiczPokój Nr 11
Tel. 85 730 20 06 wew. 27 |
Białowieska,Orlańska,
Pogodna, Makowa, Chmielna, |
Różana,Rumiankowa,
Konwaliowa, Owsiana, Wesoła, |
Wczasowa,Przechodnia,
Owocowa, Wiśniowa |
|
Aneta KotowiczPokój Nr 11
Tel. 85 730 20 06 wew. 27 |
A. Mickiewicza od nr 1 do 60, | T. Kościuszki | ||
Irena Korolczuk Pokój Nr 11A
Tel. 85 730 20 06 wew. 27 |
Ogrodowa od nr 1 do nr 46a,A. Kazanowskiego,
|
B. Taraszkiewicza,J. Kostycewicza,
J. Jaroszewicza, J. Tokarzewicza |
||
Tamara Stec Pokój Nr 11A
Tel. 85 730 20 06 wew. 27 |
Ogrodowa od nr 49 do końca,Północna,
Rzeczna, Miodowa, |
Wspólna,F. Kleeberga,
Wschodnia |
||
Marcin Robert GłuchowskiPokój Nr 11A
Tel. 85 730 20 06 wew. 27 |
Wojska Polskiego,B. Prusa,
J. Długosza, Wł. St. Reymonta, M. Reja, A. Asnyka, K. Olszewskiego, Lotnicza, |
Jana Pawła II,Świerkowa,
Wł. Żarniewicza, A. Erdmana, Wł. Gomułki, W. Witosa, Nowa, B. Leśmiana, |
C. K. Norwida,J. I. Kraszewskiego,
J. Szaniawskiego, K. K. Baczyńskiego, Brańska, Bohaterów Września |
|
Alina ChomaniukPokój Nr 9
Tel. 85 730 20 06 wew. 25 |
A. Mickiewicza od nr 61 do końca | |||
Halina PlisiukPokój Nr 9
Tel. 85 730 20 06 wew. 25 |
Kazimierzowska,H. Sienkiewicza, | Kościelna,3 Maja | ||
Ewa Korszak Pokój Nr 9
Tel. 85 730 20 06 wew. 25 |
Białostocka,Czwartaków,
E. Plater, F. Chopina, Grunwaldzka, Gwardii Ludowej, H. Sawickiej, Harcerska, H. Kołłątaja, |
J. Kochanowskiego,J. Krasickiego,
J. Matejki, J. Dąbrowskiego, J. Tuwima, Kowalska, M. Konopnickiej, M. Skłodowskiej-Curie, Młynowa, |
Okrężna,Sadowa,
Szkolna, T. Rejtana, Wł. Andersa, Wł. Broniewskiego, Wł. Sikorskiego, W. Wasilewskiej, Zielona |
|
Michał PugacewiczPokój 9A
Tel. 85 730 20 06 wew. 25 |
M. Kopernika,Zamkowa,
J. Poniatowskiego, G. Narutowicza, Kolejowa, S. Batorego, Polna, R. Traugutta, Kleszczelowska, |
Wrzosowa,Hołowieska,
Szpitalna, Górna, Kasztanowa, Klonowa, Akacjowa, Słonecznikowa, Szydłówka, |
Lazurowa,Lipowa,
Jarzębinowa, Dębowa, Kwiatowa, Brzozowa, Topolowa, Jaśminowa, Modrzewiowa |
|
Lucyna BarszczewskaPokój Nr 9A
Tel. 85 730 20 06 wew. 25 |
S. Żeromskiego,Poświętna,
W. Stwosza, |
Kryniczna,Targowa,
F. Żwirki i St. Wigury |
||
Ewa Lis Pokój Nr 12
Tel. 85 730 20 06 wew. 28 |
Dubicze,Warzywna,
Malinowa, Mleczna, |
Żytnia,Cegielniana,
Jagiellońska, Widowska |
||
Jolanta DanilukPokój Nr 12
Tel. 85 730 20 06 wew. 28
|
Plac Ratuszowy,11 Listopada,
Wierzbowa, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Zachodnia, |
Obwodowa,Walecznych,
Słoneczna, Scaleniowa, J. K. Kluka, J. Kilińskiego, Z. Glogera, O. Kolberga, |
Aleja J. Piłsudskiego,Krucza,
Rejonowa, K. Ciołkowskiego, S. Kard. Wyszyńskiego, Torowa, Wł. Wysockiego, T. Jarońskiego |
|
Wykaz rejonów do pobrania:
Rejony.pdf